ASUS NATIONAL CYBERSPORT LEAGUE по Counter-Strike: Global Offensive 

Ми підготували відповіді на найбільш часто задавані питання. 

Навіщо мені брати участь у NCL?
Ліга є головною подією з CS:GO в Україні і виступ в NCL - це гарна можливість заявити про себе. Переможці минулих сезонів вже підписані такими організаціями яка pro100, Windigo та Wanted, а гравці, що грали в NCL, зараз грають навіть в командах, що приймають участь у Чемпіонатах Світу.

За результатами лігі формується національний рейтинг команд з CS:GO. Крім цього ви отримаєте:

  1. Дуже багато практики, особливо на лані

  2. Гарантований ріст скіла

  3. Багато незабутніх емоцій

  4. Можливість виграти класні призи

  5. Можливість знайти гарних тіммейтів

Як зареєструтатися?

На кожен рейтинговий турнір NCL вже відкрита чи відкриється згодом окрема реєстрація. Реєстрація онлайн обов'язкова. Ви маєте заповнити усі пункти реєстраційної анкети. Велике прохання також підписатися на сторінку ліги в instagram або на facebook та зробити перепост анонсу ліги. 

Для того, щоб і надалі підвищувати рівень змагань, нам потрібна підтримка спонсорів, а спонсори мають бачити, що нас багато і наше комуніті збільшується!

Як потрапити у фінал NCL?
У фінал потраплять 15 команд, що наберуть найбільшу кількість NCL-points на протязі сезону, та команда, що перемогла у попередньому сезоні. NCL-points можна також отримати беручи участь у рейтингових змаганнях offline та online.

Чи є можливість просто виграти квоту, як це було у минулому сезоні?

Ні, у цьому сезоні прямі квоти до фіналу відсутні. Для того, щоб потрапити у фінал ліги, необхідно заробляти NCL-points. 

NCL-points розігруються на рейтингових мейджорах та мінорах, а також на київській регулярній лізі, що має назву KYIV Major League.

Чим відрізняються турніри NCL Major від NCL Minor?

На турнірах зі статусом Major більший призовий фонд від Republic of Gamers, окрім цього на мейджорах розігрується 500 NCL-points, а на майнорах лише 260 NCL-points.

Якщо в моєму місті не проходить NCL - що робити?

Ви можете поїхати до будь якого міста, де будуть проходити рейтингові змагання, також ви зможете прийняти участь у двох турнірах онлайн, та спробувати здобути достатню кількість NCL-points та потрапити до фіналу.

Коли початок ліги?
На головній сторінці сайту є розклад рейтингових змагань. Перейдіть на сторінку змагання і дізнайтеся, коли саме воно відбудеться. Також на цій сторінці ви можете зареєструватися. Якщо дата ще не відома, вона з'явиться на сторінці турніру згодом.

Коли закінчення сезону ліги?

За нашими планами фінал відбудеться на початку лютого, точні дати стануть відомі згодом.

Як складатиметься всеукраїнський рейтинг?
Дуже просто. За кожне рейтингове змагання команда буде отримувати бали - NCL-points. Ці бали можна буде заробляти на ланах у різних містах України, а також на двох турнірах online. По закінченні усіх рейтингових змагань сезону буде сформовано рейтинг сезону. 15 команд з найбільшою кількістю NCL-points потраплять до фіналу ліги.

 

Остаточний рейтинг команд буде сформовано за результатами фіналу. Перші 16 місць рейтингу будуть відповідати результатам команд у фіналі, незалежно від того, скільки балів вони заробили за сезон, далі рейтинг буде продовжено командами, що не потрапили до финалу в залежності від того, скільки балів в сезоні вони заробили.

За якою системою будуть проходити змагання? 
В правилах кожного окремого змагання вказана система, за якою воно буде відбуватися.

Участь у лізі платна?
На майнорах та мейджорах учасники платять реєстраційний внесок. На KYIV MAJOR LEAGUE учасники не платять внесок але сплачують час за комп'ютером.  В Києві кожен учасник має право на знижку у вигляді бонусу на поповнення в 30%, для цього необхідно надати організаторам дані свого акаунту в ASUS CyberZone.

Як завести акаунт для отримання знижки? (стосується лише Києва)

Ви можете самостійно завести акаунти в клубі (подробиці можна дізнатися у адміністратора клубу).

Чи можна змінювати склад команди на протязі ліги?

Якщо команда змінює більше двох гравців від стартового складу, то така команда вважається новою. NCL-points їй починають нараховуватись з нуля. На протязі сезону команда може змінювати свій склад, але будь які три гравці з основного складу мають залишатися без змін. Для KYIV MAJOR LEAGUE діють додаткові правила, які описані на сторінці києвської ліги.

Чи можуть гравці бути заявлені за разні команди?
Можуть, але їх перехід між командами суворо регламентується правилами KYIV MAJOR LEAGUE. Для окремих турнірів перехід не регламентується окрім того, що команда має зберігати костяк з 3-х гравців, щоб зберегти за собою рейтингові бали. Крім того перехід заборонений в рамках одного турніру.

Що буде, якщо команда пропускає матч?
Команда отримує технічну поразку. За дві технічні поразки команду може бути дискваліфіковано.

Чи може команда виступати у футболках з логотипами власного спонсора?
Так, це дозволяється.

Чи буде ліга на HLTV.ORG?
Фінал минулого сезону був на HLTV.org - це будо вперше для аматорських команд в історії CS:GO. Ми віримо, що в цьому сезоні на HLTV.org буде ще більше матчів ліги.


Куди мені звертатися якщо виникли питання?
Для цього є канал ліги в Discord - https://discord.gg/jZjvTXA , також можна писати на  incybersport@gmail.com

Discord_logo.png